Strona dla Przedszkola

• Potrzebujesz strony dla Przedszkola?
  • Chcesz zmienić stronę?
  • Szukasz rzetelnego i fachowego podejścia?
  • Zrobienie strony przedszkola jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zaprojektowana z myślą o Przedszkolu

Oferujemy stronę internetową, którą może poprowadzić osoba nie posiadająca wiedzy informatycznej, jedynie podstawowe umiejętności do obsługi komputera.

Strona Przedszkola to gotowe narzędzie

W zestawie dostajesz wszystko co jest potrzebne do prowadzenia strony Internetowej Przedszkola:

• aktualny, profesjonalny, łatwy w obsłudze oraz gotowy do pracy system CMS (system zarządzania treścią), który jest szybki, responsywny i zgodny z nowoczesnymi standardami
  • domenę, czyli adres strony www Przedszkola
  • miejsce na serwerze
  • szablony graficzne dla strony Przedszkola
  • i wiele innych przydatnych rzeczy

Nie jesteś sam

W razie jakichkolwiek wątpliwości dzwoń lub pisz. Posiadamy profesjonalnych i rzetelnych pracowników, którzy służą swoją pomocą i udzielą odpowiedzi na każde dręczące Cię pytanie.

Poznaj naszą ofertę

Oferujemy do wyboru trzy pakiety. Są one tak dobrane, aby każde Przedszkole mogło coś wybrać na miarę swojego budżetu i możliwości. Dodatkowo jeżeli nikt z pracowników nie czuje się na siłach lub nie ma czasu na prowadzenie strony można to zlecić naszemu pracownikowi i wybrać pakiet z opcją "Admin".

W poniższym zestawieniu opis Opcja oznacza, że możesz bezpłatnie włączyć ten dodatek w dowolnym momencie.

Pakiet do samodzielnego prowadzenia

Mini

Midi

Maxi

Cena netto na rok.

Cena brutto na rok.

Pakiet z obsługą naszego administratora

Administracja = aktualizacje, poprawki, zmiany, kopia strony i bazy 1x w miesiącu, w razie awarii odtworzenie strony w 24 godziny.

Mini Admin

Midi Admin

Maxi Admin

Cena netto na rok.

Cena brutto na rok.

Aktywacja strony (opłata jednorazowa)

Cena netto.

Cena brutto.

Adres www strony

Możesz wybrać jeden z kilku dostępnych adresów (sprawdź Pakiety dla przedszkola) lub jeżeli posiadasz własny możesz dalej przy nim zostać.

Strona www

Gotowa do użycia profesjonalna strona internetowa Przedszkola.

Pakiet gotowych podstron

Zestaw zdefiniowanych podstron gotowych do wypełnienia treścią takich jak, Kontakt, Galeria, Wydarzenia, Imprezy, Wycieczki, Ogłoszenia, Rodzice, Przedszkole, Zajęcia dodatkowe, Kadra, itp.

Panel administracyjny

Administracja stronami i podstronami. Dołączenie do stron zdjęć i plików. Dodawanie slajdów.

Miejsce na serwerze

Bardzo duża ilość miejsca na serwerze pozwalająca na pomieszczenie wszystkiego co prezentuje strona Przedszkola.

Tak Tak Tak

Możesz korzystać z maila, który posiadasz lub założyć nowy/dodatkowy.

Szablony graficzne

Do wyboru wiele szablonów graficznych, z których możesz skorzystać.

Brak reklam

U nas NIE MA REKLAM na stronie Przedszkola.

Galeria

Dowolna ilość galerii. Możesz założyć dla każdej grupy z osobna, a nawet więcej.

Podstrony

Dowolna ilość podstron.

Archiwum galerii i wydarzeń

Po zakończeniu roku przedszkolnego strony zostaną przeniesione do archiwum.

Autoryzacja galerii

Dodatek umożliwia zakładanie kont użytkowników, którzy po zalogowaniu mogą uzyskać dostęp do ukrytych stron.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Nasz profesjonalny zespół zawsze udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące strony Przedszkola.

Kopia bezpieczeństwa

2 razy w miesiącu wykonujemy pełną kopię strony i bazy danych. Dzięki temu w razie awarii jesteśmy w stanie odtworzyć stronę w ciągu 24 godzin.

Indywidualizacja potrzeb

Słuchamy co jeszcze chcielibyście mieć na stronie i udoskonalamy nasze pakiety.